آموزش ديجيتال ماركتينگ
درباره وبلاگ
اللَّهُمَّ اجْعَلْ صِيَامِى فِيهِ صِيَامَ الصَّائِمِينَ وَ قِيَامِى فِيهِ قِيَامَ الْقَائِمِينَ وَ نَبِّهْنِى فِيهِ عَنْ نَوْمَةِ الْغَافِلِينَ وَ هَبْ لِى جُرْمِى فِيهِ يَا إِلَهَ الْعَالَمِينَ وَ اعْفُ عَنِّى يَا عَافِيا عَنِ الْمُجْرِمِينَ.
خدايا قرار بده روزه مرا در آن روزه‌داران واقعى و قيام و عبادتم در آن قيام شب‌زنده‌داران و بيدارم نما در آن از خواب بى‌خبران و ببخش به من جنايتم را در اين روز اى معبود جهانيان و در‌گذر از من اى بخشنده جنايات‌كاران.
آخرين پست ها
قیمت بیت کوین در صرافی کونوس سه شنبه بیست و سوم 2 1399

قیمت بیت کوین در صرافی کونوس

رمزارزهای دیجیتال باید در بسترهای امن و صرافی های معتبر خریداری شوند. قیمت بیت کوین در صرافی کونوس به صورت لحظه ای به روز می شوند. شما می توانید ضمن آگاهی نسبت به قیمت بیت کوین، نسبت به خرید و فروش دیگر رمزارزهای معتبر اقدام کنید. صرافی کونوس با بهره گرفتن از تکنولوژی های روز دنیا سعی می کند شما را در جهان رمزارزها راهنمایی کند تا بهترین انتخاب را داشته باشید. در ادامه بیشتر با رمزارز بیت کوین آشنا خواهیم شد.قیمت بیت کوین در صرافی کونوس

 

رمزارزهای دیجیتال باید در بسترهای امن و صرافی های معتبر خریداری شوند. قیمت بیت کوین در صرافی کونوس به صورت لحظه ای به روز می شوند. شما می توانید ضمن آگاهی نسبت به قیمت بیت کوین، نسبت به خرید و فروش دیگر رمزارزهای معتبر اقدام کنید. صرافی کونوس با بهره گرفتن از تکنولوژی های روز دنیا سعی می کند شما را در جهان رمزارزها راهنمایی کند تا بهترین انتخاب را داشته باشید. در ادامه بیشتر با رمزارز بیت کوین آشنا خواهیم شد.

بیت کوین:

 

بیت کوین اولین ارز رمزنگاری شده است که توسط فرد یا گروهی ناشناس (ساتوشی ناکاموتو) در سال ۲۰۰۸ به دنیا معرفی شده است. این ارز کاملا دیجیتالی با هدف از بین بردن مشکلات موجود در سیستم های پرداختی سنتی عرضه شده است .

 

به گفته ساتوشی ناکاموتو در وایت پیپر ، این ارز یک مدل همتا به همتا برای پرداخت های الکترونیک است که می‌توان با آن به صورت مستقیم و آنلاین پول را بدون نیاز به سازمان های مالی مرکزی به گیرنده انتقال داد.

بر خلاف پول‌های مرسوم که توسط بانک‌های مرکزی صادر و مدیریت می‌شوند، روی بیت‌کوین هیچ‌گونه کنترل مرکزی وجود ندارد. این پول بر پایه ارتباط مستقیم دو کامپیوتر متصل به شبکه (مثل آنچه در ارتباط با اسکایپ یا سیستم‌های اشتراک‌گذاری فایل تجربه کرده‌اید) شکل می‌گیرد یا مبادله می‌شود.

بیت‌کوین‌ها طی یک سلسله محاسبات ریاضی عظیم و پیچیده که با کامپیوترهای درون این شبکه انجام می‌شود، به وجود می‌آیند. به این روند استخراج بیت‌کوین (bitcoin mining) می‌گویند.

سیستم ریاضیات بیت‌کوین به ‌گونه‌ای طرح‌ریزی شده که هرچه زمان پیش می‌رود استخراج بیت‌کوین هم سخت‌تر می‌شود. کل تعداد بیت‌کوینی که به لحاظ ریاضی قابل استخراج است، ۲۱ میلیون عدد است.

 بنابراین عملا راهی وجود ندارد که مثلا یک بانک مرکزی بتواند سیلی از بیت‌کوین‌های جدید صادر کند و آن‌ها که قبلا در گردش بوده‌اند را کم‌ارزش‌ کند. (رویه‌ای که به کرّات در مورد پول‌های مرسوم اتفاق افتاده است)

قیمت بیت کوین به دلار:

اغلب مردم به دو دلیل عمده برای استفاده کردن از بیت‌کوین تردید دارند. اول این‌که نرم‌افزار لازم که برای استفاده از این پول هنوز بسیار پیچیده است؛ و دیگر این‌که ارزش واحد بیت‌کوین یا همان قیمت بیت کوین به دلار، در مدت زمان کمی که از تولد آن می‌گذرد، نوسان کم‌نظیری را تجربه کرده است.

همان طور که اسکایپ اولین برنامه انتقال صدا و تصویر روی اینترنت، و فیسبوک اولین شبکه اجتماعی جهان نبوده است، ممکن است بیت‌کوین هم یک پیش‌قراول و جاده‌بازکن برای دیگر پول‌های مجازی باشد و در آینده رقیبانی که کاربر پسندتر هستند، همه‌گیرتر و رایج‌تر شوند. در این صورت، مفهوم «پول» نزد بشر تغییرات بنیادینی در پیش خواهد داشت.

قیمت لحظه ای رمزارزها در صرافی کونوس

قیمت لحظه ای رمزارزها در صرافی کونوس در اختیار کاربران قرار می گیرد. پلتفرم کونوس با بهره گرفتن از انواع صرافی های معتبر، قیمت لحظه ای بیت کوین را در اختیار کاربران قرار می دهد تا با آگاهی بیشتر در عرصه خرید و فروش رمزارزها وارد شوند.

 صرافی رمزارزی غیرمتمرکز Counos OÜ بر اساس یک اجتماع نظیر به نظیر می باشد تا به کاربران این قدرت را بدهد تا رمزارزهای خود را در محیطی آزاد و ایمن به تبادل بگذارند. با استفاده از دکس هر تبادل کننده ای می تواند رمزارزهای خود را با هر کاربر دیگری (حتی با پول فیات مثل ریال، دلار و غیره) تبادل کند.

در صرافی کونوس می توانید به خرید رمزارز در محیطی حفاظت شده بپردازید. اخبار رمزارز و بلاکچین در سرویس های خبری این پلتفرم جامع نیز در دسترس کاربران قرار دارد.

صرافی رمزارزی غیرمتمرکز کونس (دکس) دارای مجوز رسمی ثبت شده در اتحادیه اروپا به همراه دفاتر و اشخاص حقوقی رسمی می باشد. سرمایه افراد در اختیار صرافی یا اشخاص دیگر قرار نمی گیرد.

نحوه عملکرد آن بدین صورت می باشد که برای انجام هر معامله ای یک آدرس کیف پول در سیستم اسکرو بوجود می آید که در واقع به عنوان حساب واسطه عمل می کند و به آن کیف پول چند امضا می گویند که دارای سه کلید شخصی مجزا است که هر کدام برای یک طرف قرارداد است

·         یکی برای خریدار

·         یکی برای فروشنده

·         یکی برای نماینده اسکر

دارایی های موجود در این والت تنها در صورتی می توانند آزاد شوند که حداقل از دو کلید شخصی استفاده گردد و بدین شکل امنیت دارایی های این والت تضمین می گردد. ( به صورت واضح‌تر اینکه در صورتی که توافق بین طرفین نباشد ناظر قرارداد با توجه به شرایط، تصمیم گیری خواهد کرد).

قیمت بیت کوین در صرافی کونوس را نیز می توانید به صورت لحظه ای مشاهده کنید. کاربران می توانند با مراجعه به سایت https://dex.counos.world/markets ، قیمت لحظه ای بیت کوین در صرافی کونوس را مشاهده کنند.

 صرافی کونوس در نظر دارد با ایجاد یک اجتماع غیرمتمرکز، اطلاعات جامع و کاربردی را در اختیار کاربران قرار دهد تا از این طریق آگاهی عمومی نسبت به حیطه غیرمتمرکز رمزارزها را ارتقا بخشد.

(0) نظر
X